Духовка Samsung NV68A1140BS

- В наявності
- Код: 117117308
16 298 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SAMSUNG NV68A1140BS, Електрична духовка з конвекцією, 68 л. Велика ємність | До 68 л. Ідеально чиста духовка без зусиль | Каталітичне очищення. Швидке нагрівання духовки | Швидкий нагрів. Колір: Чорне скло. Ще більший вибір смачних страв. Печіть більш рівномірно та гнучко, а духовку очищуйте без зайвих зусиль. Конвекція забезпечує постійну, однорідну температуру в кожному куточку пристрою, завдяки чому їжа готується ефективно. Завдяки системі самоочищення внутрішня частина духовки залишається чистою. А завдяки ємності...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування духовки | Да |
| Внутрішнє покриття духовки | Керамічна емаль |
| Висота | 59,5 см мм |
| Глибина | 57 см мм |
| Код сертифікації | 552754 |
| Кількість функцій духовки | 5 |
| Марка | Samsung |
| Мoдель | NV68A1140BS |
| Потужність | 1700 Вт |
| Напрямні | Штангові |
| Об'єм | 68 л мл |
| Очищення | Легкоочисна емаль |
| Секундомір | Да |
| Термощуп | Немає |
| Тип | Електрична |
| Керування | Ручки, Сенсор |
| Фронт | Сучасний |
| Функції | Гриль, Конвекція, Таймер, Внутрішнє освітлення, Електронний дисплей |
| Колір | Сріблястий |
| Шампур | Немає |
| Ширина | 59,5 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 16 298 ₴




