Підвісна шафа Geberit Selnova квадратна 55 (501.250.00.1)

- В наявності
- Код: 151785030
19 159 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Комплект меблевої умивальники Geberit Selnova Square, slim, з шафкою під умивальник, одні двері. Комплект меблевої умивальники Geberit Selnova Square - це компактне рішення, ідеальне для ванної кімнати з невеликим метражем. Він поєднує елегантну керамічну умивальник та практичну шафку кольору горіха. Привертає увагу, зокрема, край умивальника з вузьким краєм, а також хромована ручка шафки. Ці елементи вирізняються не лише цікавим дизайном, але й високою міцністю. Шафка виготовлена з вологостійкої плити та додатково покрита лаком, який...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65,2 см мм |
| Глибина | 50,2 см мм |
| Матеріал | ДСП |
| Мoдель | Selnova Square |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 55 см мм |
- Ціна: 19 159 ₴





