Корпус комп'ютерний Thermaltake Ah T600 білий (Ca-1Q4-00M6Wn-00)

- В наявності
- Код: 103058884
16 390 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Корпус - AH T600 Snow Edition Tempered Glass. Тип корпусу: Big Tower. Формат: ATX, Micro ATX, Mini ITX, E-ATX. Бокова панель: Загартоване скло. Кількість місць для монтажу: 5. Місця для монтажу 3,5" внутрішні: 2. Місця для монтажу 3,5" зовнішні: 0. Місця для монтажу 5,25" зовнішні: 0. Місця для монтажу 5,25" внутрішні: 0. Місця для монтажу 2,5" внутрішні: 3. Місця для монтажу 2,5" зовнішні: 0. Потужність блоку живлення: Відсутня. Вентилятор: Відсутній. Кількість роз'ємів живлення MOLEX: 0. Кількість роз'ємів живлення Floppy: 0. Кількість роз'ємів живлення SATA: 0. Кількість роз'ємів живлення PCI-E 6-pin: 0. Кількість роз'ємів живлення PCI-E 6+2-pin: 0. Кількість роз'ємів живлення PCI-E 8-pin: 0. Кількість...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermaltake |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення в комплекті | Немає |
| Дисплей | Немає |
| Код виробника | CA1Q400M6WN00 |
| Конструкція | Фільтр від пилу |
| Максимальна висота охолодження ЦП | 195 мм мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 440 мм мм |
| Марка | Thermaltake |
| Матеріал | Загартоване скло |
| Мoдель | CA-1Q4-00M6WN-00 |
| Роз'єми на передній панелі | 1x USB 2.0 |
| Слоти карток розширень | 8 |
| Стандарт материнської плати | ATX, E-ATX, ITX |
| Тип | Велика вежа |
| Колір | Білий |
| Ширина | 337 мм мм |
- Ціна: 16 390 ₴

