Годинник чоловічий Casio GWG-100-1A3ER

- В наявності
- Код: 67126080
17 309 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Годинники Casio - це цілий спектр надзвичайно різноманітних продуктів, призначених для багатьох груп клієнтів: жінок, чоловіків, спортсменів та бізнесменів. Вони виготовляються з використанням сучасних технологій. Тим, що привертає увагу, є факт, що годинники Casio мають цілий ряд дуже розвинених електронних функцій. Особливою популярністю у клієнтів користуються моделі, стійкі до ударів, синхронізовані з атомним годинником, оснащені хронографами та функціями для вимірювань на місцевості. Годинник Casio. G-SHOCK GWG-100-1A3. Mudmaster - це годинник з колекції Master of G, призначений для...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогово-цифрові |
| Водонепроникність | 200м м |
| Висота корпусу | 17 мм мм |
| Гарантія | 3+3 роки |
| Довжина браслета | 166 мм мм |
| Довжина ремінця частина з отворами | 120 мм мм |
| Довжина ремінця частина з пряжкою | 85 мм мм |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Застежка | На застібку |
| Марка | Casio |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал ремінця | Пластик |
| Механізм | Кварцовий |
| Мoдель | GWG-100-1A3ER |
| Стиль | Спортивні |
| Країна виробника | Японія |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Мінеральна |
| Візерунок | Логотип |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Світовий час, Водонепроникний, G-Shock, Будильник, Секундомір, Waveceptor |
| Колір | Чорний |
| Колір ремінця | Зелений |
| Ширина | 27 мм мм |
| Ширина корпусу | 50 мм мм |
- Ціна: 17 309 ₴







