Комод Helvetia Evora Typ 27 зелений 9879

- В наявності
- Код: 119183363
16 889 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Helvetia Komoda 4S Evora Typ 27 Зелений 9879. Елегантна. Helvetia Komoda 4S Evora Typ 27 Зелений 9879. це меблі, які поєднують у собі. функціональність. і. стиль. , ідеально вписуючись у різноманітні інтер'єри. Комоди, як елементи оснащення, виконують надзвичайно важливу роль в організації простору, пропонуючи практичні рішення для зберігання. Завдяки своїй універсальності,. Helvetia Komoda 4S Evora Typ 27. може бути чудовим доповненням як до спальні, так і до вітальні, вносячи трохи елегантності та сучасності. Матеріал і оздоблення. Комода. Helvetia Evora...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Helvetia Furniture |
| Висота | 81 см мм |
| Глибина | 42см мм |
| Додаткова інформація | Тихе закриття ящиків |
| Кількість дверей | 0 |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | Метал, Меблева плита |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Ніжки | На ніжках |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Класичний |
| Тип | З ящиками |
| Цвет мебели | Білий |
| Колір фасадів | Зелений |
| Ширина | 90см мм |
- Ціна: 16 889 ₴


