Стіл Signal John прямокутний білий/чорний 210x90см

- Немає в наявності
- Код: 167322087
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Розкладний стіл керамічний John білий/чорний каркас 150(210)X90. Стіл розкладний John. Стіл John - це унікальний меблевий виріб, який поєднує сучасний дизайн з функціональністю. Його міцна конструкція на металевому каркасі кольору матового чорного надає йому характерного вигляду, що підходить як для сучасних, так і для класичних інтер'єрів. Стільниця столу виготовлена з кераміки, що гарантує не лише елегантний вигляд, але й довговічність та стійкість до пошкоджень. Стіл John розкладний, що дозволяє легко адаптувати його до кількості гостей та потреб простору. Розміри столу становлять...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 см мм |
| Глибина | 90см мм |
| Довжина: | 150см мм |
| Додаткова інформація | Розсувний, Нерозсувний |
| Максимальна довжина розкладеного столу (см) | 210 |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал стільниці | Стекло |
| Стиль | Сучасний |
| Форма | Прямокутний |
| Цвет мебели | Чорний |
| Колір стільниці | Білий |
| Ширина | 90см мм |
- Ціна: 9 999 ₴

