Крісло-качалка Signal Harry Velvet Curry оксамитне

- В наявності
- Код: 97750486
16 823 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Signal Fotel Harry Velvet Curry Aksamitny. Крісла є ключовим елементом кожного оформлення інтер'єру, поєднуючи функціональність з естетикою. Вибір відповідної моделі може надати приміщенню характер та підвищити комфорт використання. Signal Fotel Harry Velvet Curry Aksamitny. - це пропозиція, яка поєднує сучасний дизайн з високою якістю виконання, пропонуючи приємність користування кожного дня. Завдяки різноманітній гамі кольорів, матеріалів та розмірів, цей меблевий виріб задовольнить вимоги навіть найвибагливіших користувачів. Матеріал оббивки та розміри. Signal Fotel Harry...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 90cm мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 120kg |
| Матеріал | Тканина, Масив дерева |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | З тканини |
| Стиль | Сучасний, Етно, Англійський |
| Тип | Вушка |
| Колір корпусу | Венге |
| Цвет обивки | Жовтий |
| Ширина | 68cm мм |
- Ціна: 16 823 ₴







