Годинник чоловічий Zeppelin LZ129 Hindenburg ZE_7036_3

- В наявності
- Код: 44366286
14 868 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Zeppelin Lz129 Hindenburg 7036-3. Наступною пропозицією знаменитої німецької марки Zeppelin є модель 7036-3 з серії HINDENBURG. Варто зазначити, що назва серії пов'язана з найбільшим в історії Німеччини пасажирським дирижаблем. На приємному на дотик, шкіряному ремінці, підвішена була корпус, виконаний з нержавіючої сталі. Завдяки своїй зручній конструкції годинник ідеально підійде як годинник до костюма. Виробник гарантує не лише відмінний вигляд годинника, але й подбав про кілька зручностей. На блискучому циферблаті знайдемо розширений датник, ...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zeppelin |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 30m м |
| Висота корпусу | 10 mm мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина браслета | 210 mm мм |
| Довжина ремінця частина з отворами | 120 mm мм |
| Довжина ремінця частина з пряжкою | 95 mm мм |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Застежка | На пряжку |
| Марка | Zeppelin |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Натуральна шкіра |
| Механізм | Кварцовий |
| Мoдель | 7036-3 |
| Стиль | Класичні |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Мінеральна |
| Візерунок | Логотип |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Дата, Водонепроникний |
| Колір | Синій |
| Колір ремінця | Синій |
| Ширина | 20 mm мм |
| Ширина корпусу | 40 mm мм |
| Ширина кріплення | 20 mm мм |
- Ціна: 14 868 ₴






