Диван тримісний Vidaxl з підніжкою винно-червоний 180см тканина

- В наявності
- Код: 162135917
19 422 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ця 3-місна софа з підніжкою є відмінним місцем для розмов, читання, перегляду телевізора та відпочинку. Вона стане головною частиною вашого дому. Міцний матеріал: тканина має простий і гладкий вигляд, а також є дихаючою та довговічною. Надійна і стабільна рама: рама з фанери та металу забезпечує міцність і стабільність крісла з підніжкою. Зручне сидіння: меблі надзвичайно зручні завдяки товстій оббивці сидіння, підлокітникам і подушкам під спину. Універсальна підніжка: підніжка підходить для розміщення ніг, коли ви лежите на софі. Пропонує також додаткове місце...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 см мм |
| Глибина | 50см мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Матеріал | Тканина |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | З тканини |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Тримісний |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Червоний |
| Цвет обивки | Червоний |
| Ширина | 180см мм |
- Ціна: 19 422 ₴

