Підвісна шафа Comad Donna Sand з умивальником 80см (SETDS80CMUMFLY)

- В наявності
- Код: 183597369
19 343 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сучасна шафа з умивальником FLY 80 см підвісна для ванної кімнати піщаного кольору DONNA. Параметри. /// Колір. : відтінки бежевого. /// Кількість полиць. : 0. /// Кількість шухляд. : 2. /// Кількість елементів у комплекті. : 2. /// Умивальник. : У комплекті. /// Для самостійного монтажу. : так. /// Вага продукту. : 39.9 кг. Меблі з колекції DONNA SAND від COMAD Меблі. ОПИС КОЛЕКЦІЇ. Колекція Donna Sand - це сучасна інтерпретація класичного стилю, натхнена делікатністю. Ніжні. фасади з округлим фрезеруванням. надають колекції унікальний характер і легкість. Використаний у колекції. декор Піщаний Бежевий. це варіація на тему...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 57 см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Матеріал | Метал, Меблева плита, Кераміка, ламінована плита, Плита MDF |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Мoдель | Donna Sand |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 19 343 ₴


