Підвісна шафа Ravak CHROME SB350 35x37x120см ліва білий глянець X000000542

- В наявності
- Код: 29985439
20 262 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SB Chrome II 39 L, стійка для ванної біла, ручка 152 мм, хром. Стійка для ванної SB Chrome в білому виконанні. Ручки в виконанні хром блискучий. Варіант лівий. розмір: 39 x 29 x 150 см. матеріал: імпрегнована плита MFPB і MDF. тип виконання: лівий (L). колір корпусу: білий глянець. колір дверей: білий глянець. система закриття: тихе і повільне закриття. ручки: 152 мм, хром. Бокова стійка для ванної SB 39 Chrome має двері, поділені на верхню і нижню частини. Кожна з частин містить дві скляні полиці. Доставляється в зібраному стані. Стійка призначена для підвішування на стіні. В...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 37cm мм |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | Chrome |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Білий |
| Ширина | 35cm мм |
- Ціна: 20 262 ₴



