Диван Signal Karo Velvet 2 Bluvel 68 Curry 13351_135251

- В наявності
- Код: 116290341
18 831 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Signal Sofa Karo Velvet 2 Bluvel 68 Curry 13351_135251. Дивани та канапи - це невід'ємний елемент кожного інтер'єру, який впливає на його естетику та комфорт щоденного використання. Двомісний диван Signal Karo Velvet. в відтінку. каррі. поєднує сучасний дизайн з функціональністю, що робить його ідеальним вибором для тих, хто шукає практичні меблі для свого салону. Варто звернути увагу на різноманітність доступних моделей, їх стиль, а також функціональність, яка може значно покращити якість повсякденного життя. Функціональність. Цей двомісний меблевий виріб створений з думкою про зручність та ефективність...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 см мм |
| Глибина | 75см мм |
| Додаткова інформація | Функція сну |
| Матеріал | Масив дерева |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | Тканина |
| Ніжки | Без ніжок |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Двомісний |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Дуб венге, Венге |
| Цвет обивки | Жовтий |
| Ширина | 140см мм |
- Ціна: 18 831 ₴

