Морозильна камера Smith&Brown SZCF302BE3

- В наявності
- Код: 167897934
19 658 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
► КОНТЕЙНЕР ДЛЯ ЗАМОРОЖУВАННЯ 287L ШВИДКЕ ЗАМОРОЖЕННЯ ЧОРНИЙ ◄. ✅. Контейнер для заморожування ідеально підходить для зберігання великої кількості заморожених продуктів протягом тривалого часу. ✅. Його об'єм становить 287 літрів. Він практичний, економний (енергетичний клас E), простий у використанні та функціональний. ✅. Інтуїтивно зрозуміла панель управління дозволяє легко встановити бажану потужність заморожування. ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ: ► електронне управління. ► функція швидкого заморожування. ► з замком. ► LED-освітлення. ► отвір для зливу води під час розморожування. ► зручна ручка для відкриття. ► знімний дротяний кошик. ► два...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| No Frost | Немає |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 62 см мм |
| Клас заморожування | **** |
| Кліматичний клас | N, SN, ST |
| Код сертифікації | 1891551 |
| Кількість камер | 1 |
| Марка | SMITH&BROWN |
| Мoдель | SZCF-302-BE3 |
| Об'єм | 300 л мл |
| Споживання енергії [kWh/рік] | 227 |
| Здатність заморожування [кг/24 год] | 14 |
| Тип | Скрижина |
| Рівень шуму | 40 дБ дБ |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 109 см мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 19 658 ₴




