Монітор Acer Nitro XZ340CUJ0bmiiphx 34" вигнутий (UMCX0EE009)

- Немає в наявності
- Код: 187423072
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Технічні характеристики. Призначення продукту: Для гравців. Діагональ екрану: 34". Покриття матриці: Матове. Тип матриці: LED, VA. Тип екрану: Загнутий. Монітор безрамковий: Так. Роздільна здатність екрану: 3440 x 1440 (UWQHD). Формат зображення: 21:9. Частота оновлення екрану: 120 Гц. Відтворення кольорового простору: sRGB: 99%. Кількість відображуваних кольорів: 16,7 млн. HDR: HDR 10. Час відгуку: 1 мс (VRB); 5 мс (GTG). Вбудований калібратор: Ні. Технологія синхронізації: Adaptive-Sync. Технологія захисту очей: Зменшення мерехтіння (Flicker free); Фільтр...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з підставкою | 6,9 кг кг |
| Час відгуку | 1 мс |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоефективності | F |
| Марка | Acer |
| Мoдель | Nitro XZ340CUJ0bmiiphx |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Матове |
| Споживання енергії | 31 Вт Вт |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0,3 Вт Вт |
| Роздільна здатність | 3440x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort, HDMI |
| Режим HDR | Да |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технологія | Вигнутий |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Споживча |
| Кути огляду по вертикалі | 178° ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178° ° |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення | 120Гц |
| Яскравість | 250cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴


