Вбудована мікрохвильова піч Amica AMMB25E4SGB

- В наявності
- Код: 186522663
17 047 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 38,8 см мм |
| Глибина | від 38.1 до 45 см мм |
| Мoдель | AMMB25E4SGB |
| Потужність гриля | 1000W Вт |
| Потужність мікрохвиль [W] | 900 |
| Об'єм | 25 л мл |
| Відчиняння дверцят | Наліво |
| Розморожування | Да |
| Функції | Розморожування, Підігрів, Гриль |
| Колір | Чорний |
| Ширина вбудовування | 60 см см |
- Ціна: 17 047 ₴


