Підвісна шафа Oristo Geo з умивальником 60см дуб Urban Ki01 Zd2S 60 81

- В наявності
- Код: 166416072
16 902 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Oristo Шафа Ванна З Умивальником Geo 60 См Дуб Урбан Світлий Ki01 Zd2S 60 81. Шафи ванні. це ключовий елемент, який поєднує в собі. практичність. з. естетикою. в кожній ванній кімнаті. Модель. Oristo Шафа Ванна З Умивальником Geo. шириною 60 см це ідеальне рішення, яке не тільки допоможе в зберіганні косметики та аксесуарів, але також впорядкує повсякденне життя. Завдяки сучасному дизайну та функціональності, ця шафа стане невід'ємним елементом вашого простору ванної кімнати. Тип і матеріал виготовлення. Модель. Oristo. це сучасна. шафа підвісна. ,...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Oristo |
| Висота | 64 см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Матеріал | Метал, Меблева плита, Плита МДФ |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 61 см мм |
- Ціна: 16 902 ₴


