Шафа vidaXL з принтом 130x30x70см мангове дерево

- В наявності
- Код: 86166823
20 511 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Шафа з принтом, 130 x 30 x 70 см, масивне дерево манго. vidaXL. Колір: Array. Розмір: Array. Введіть у своє приміщення розкішний дизайн, натхненний стилем середини XX століття, завдяки нашій красивій дерев'яній комоді! Оснащена 2 шухлядами та 3 дверцятами, що забезпечують багато місця для зберігання, шафа стане справжнім практичним і декоративним доповненням до інтер'єру вашого дому. Шафу виготовлено з масивного дерева манго з красивим оздобленням, яке отримано шляхом шліфування, фарбування та лакування, надаючи меблям вишуканий вигляд. Манго є щільним і міцним деревом о...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70cm мм |
| Глибина | 30cm мм |
| Кількість дверей | 0 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Матеріал | Масив дерева, Масив сосни |
| Ніжки | На ніжках |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Етно |
| Тип | Підлоговий |
| Цвет мебели | Багатобарвний |
| Колір фасадів | Багатобарвний |
| Ширина | 130cm мм |
- Ціна: 20 511 ₴









