Ноутбук для вчителів Chuwi Herobook Pro 14.1" Intel Celeron N4020 8GB 256GB W11 (CWI514)

- В наявності
- Код: 153989088
19 014 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук Chuwi Herobook Pro 14.1"/Intel Celeron N4020/8GB/256GB/W11 (CWI514). Ноутбуки - це надзвичайно зручні та практичні інструменти, які ідеально підходять як для роботи, так і для розваг. Завдяки своїй мобільності вони дозволяють виконувати завдання в будь-якому місці, без необхідності залишатися за столом. Пропонуємо детальний опис ноутбука Chuwi Herobook Pro 14.1, який вражає продуктивністю, якістю виконання та сучасними технологіями. Продуктивність процесора та графічної карти. Серцем ноутбука Chuwi Herobook Pro 14.1 є процесор Intel Celeron N4020, який тактується...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHuwi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Celeron N4020 |
| Тип процесора | Celeron |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.39 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 21,3 мм мм |
| Глибина | 214 мм мм |
| Дистрибуція | Chuwi |
| Ємність акумулятора | 5000mAh мА/год |
| Карти пам'яті | microSD |
| Код виробника | CWI514 |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | HeroBook Pro |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 600 |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 256GB GB |
| Оперативна пам'ять | 8GB GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | Читання карт пам'яті, 1x mini HDMI, 1x Mini Jack |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Celeron |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота процесора | 2800MHz |
| Ширина | 332 мм мм |
- Ціна: 19 014 ₴










