Морозильна камера Philco PCF 198 EMI Joker

- В наявності
- Код: 178348437
16 981 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Морозильник скриньового типу PHILCO PCF 198 EMI Joker класу E 198 літрів. Морозильник JOKER PCF 198 EMI Joker завдяки сучасній технології може не лише заморожувати, але й охолоджувати. Всередині використано високоякісний, міцний інверторний компресор. Пристрій працює дуже тихо, має заглушене закриття дверей, завдяки чому зовсім не заважає в повсякденному функціонуванні домочадців. Наш морозильник завдяки компактним розмірам 85 x 77 x 56 см можна поставити практично скрізь, навіть на кухонному столі. Його вільне переміщення полегшують...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| No Frost | Немає |
| Час підтримки температури без живлення | 20 год |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 56 см мм |
| Клас заморожування | **** |
| Клас рівня шуму | C |
| Кількість камер | 1 |
| Марка | Philco |
| Мoдель | PCF 198 EMI |
| Об'єм | 198 л мл |
| Здатність заморожування [кг/24 год] | 9 |
| Тип | Скриняковий |
| Рівень шуму | 41 дБ дБ |
| Функції | Сигналізація підвищення температури, світлодіодне освітлення |
| Колір | Білий |
| Ширина | 77 см мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 16 981 ₴



