Підлогові колонки Pylon Audio Opal 20 чорні 1 шт.

- В наявності
- Код: 44414890
17 309 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Pylon Audio Opal 20 чорний. Колонки підлогові - це невід'ємний елемент аудіосистеми, який може підняти якість звуку на зовсім новий рівень. Pylon Audio Opal 20. - це продукт, який чудово вписується в цю категорію, пропонуючи відмінне звучання та елегантний дизайн. У наступних розділах ми детально розглянемо його характеристики та параметри. Динаміки та звукові технології. Підлогова колонка. Pylon Audio Opal 20. оснащена двома перетворювачами: низькочастотним динаміком. Pylon Audio PSW 18.8 CS. та високочастотним динаміком. Pylon Audio PST T-50/8. Низькочастотний динамік характеризується...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pylon Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувацькі характеристики | |
| Марка | Pylon Audio |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Колір | Білий |
| Вага | 14 kg |
| Ефективність | 86 dB |
| Код виробника | 1994 |
| Максимальна потужність | 100 W |
| Частотний діапазон | 38-20000 Hz |
| Конструкція | 2-смугова |
- Ціна: 17 309 ₴

