Підлогові колонки Pylon Audio Opal 20 горіх 1 шт.

- В наявності
- Код: 76069805
17 309 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Pylon Audio Opal 20 Горіх. Підлогові колонки є невід'ємною частиною кожної високоякісної аудіосистеми. Завдяки їм ми можемо насолоджуватися повнотою звуку, який переносить нас у світ музики, незалежно від її жанру. Pylon Audio Opal 20 Горіх. це пропозиція, яка задовольнить навіть найвимогливіших аудіофілів. У подальших розділах ви знайдете детальну інформацію про їх конструкцію, технології звуку та виняткову продуктивність. Сучасні динаміки та технології звуку. Одним з ключових елементів, що впливають на якість звуку в підлогових колонках, є...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pylon Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувацькі характеристики | |
| Марка | Pylon Audio |
| Мoдель | Opal 20 |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Колір | Коричневий |
| Ефективність | 86 dB |
| Код виробника | 11275 |
| Максимальна потужність | 100 W |
| Частотний діапазон | 38-20000 Hz |
| Конструкція | 2-смугова |
- Ціна: 17 309 ₴

