Колонки на підставці Dali Oberon 3 білі пара

- В наявності
- Код: 73383108
30 418 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Dali Oberon 3 – колонка на підставці з винятковим звучанням. Dali Oberon 3 це колонки на підставці, які поєднують компактну конструкцію з звучанням, що дорівнює підлоговим колонкам. Створені для менших приміщень і універсальних аудіо конфігурацій, ці динаміки забезпечують вишуканий звук, будучи естетичним елементом будь-якого інтер'єру. Завдяки різноманітним варіантам монтажу – на стійках, полицях чи стінах – модель Oberon 3 чудово підійде як частина стереосистеми, так і домашнього кінотеатру. Виняткова якість звуку завдяки передовим...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dali |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| ВЧ-динамік | 29mm мм |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Код виробника | DALIOBERON3WH |
| Компоненти динаміків | Повний динамік |
| Конструкція | 2-канальна |
| Максимальна потужність | 400 W |
| Марка | Dali |
| Матеріал | Дерево |
| Мoдель | Oberon 3 |
| Номінальна потужність RMS | 200 W Вт |
| Колір | Білий |
| Частотний діапазон | 47-26000 Hz |
| Ефективність | 86 dB |
- Ціна: 30 418 ₴

