Настінні колонки Dali Oberon чорні пара

- В наявності
- Код: 75138440
17 309 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DALI OBERON. Удосконалення та розвиток продуктів є головною метою кожного інноваційного підприємства. Наша мета - забезпечити, щоб клієнт отримав найкраще, що ми можемо запропонувати, базуючись на знаннях, навичках та технологіях, здобутих за роки, надаючи найпрекрасніші музичні враження, емоції та радість. Протягом понад 35 років DALI забезпечує своїм клієнтам "Найкраще у своєму класі" звучання. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб через ремесло, технологічний прогрес та спільну пристрасть до вірної, відповідної намірам творців, репродукції музики та фільмів, постійно посилювати ці...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dali |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 6 Ом |
| Код виробника | OBERONONWALLBLACK |
| Конструкція | 2-смугова |
| Максимальна потужність | 120 W |
| Матеріал | Дерево |
| Мoдель | OBERON ON-WALL (чорний) 2 шт. |
| Номінальна потужність RMS | 100 W Вт |
| Складані динаміки | Повний динамік |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 55-26000 Гц |
| Ефективність | 87 dB |
- Ціна: 17 309 ₴

