Підвісна шафа Comad Adel Oak з умивальником і стільницею Abset6122 663266

- В наявності
- Код: 168131703
19 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Пам'ятайте, що цей меблевий комплект для ванної кімнати 60 см з умивальником Smile є ідеальним рішенням для тих, хто цінує сучасний дизайн, функціональність та високу якість виконання, пропонуючи не лише естетичний вигляд, але й практичність, яка відповідає очікуванням сучасних користувачів. Виконаний з міцних матеріалів, комплект забезпечує довговічність і стійкість до щоденного використання, вносячи гармонію та елегантність до кожної ванної кімнати. Завдяки сучасним рішенням, умивальник ідеально поєднується з рештою меблів, створюючи єдину цілісність,...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 72 см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Матеріал | Меблева плита, ламінована плита, Плита МДФ, ламінована деревно-струменева плита |
| Мoдель | Adel Oak |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 60см мм |
- Ціна: 19 999 ₴

