Підвісна шафа Oristo Siena 40см дуб кам'яний OR45-SB1D-40-78

- В наявності
- Код: 161501748
19 816 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Висока бокова шафа 40 см з хромованими ручками Oristo Siena дуб кам'яний OR45-SB1D-40-78. Інформація про продукт: - Комплектація: комплектація: ніжки UNI – тільки як передні ніжки. - Розміри (шир./вис./гл.): 40 x 160 x 17 см. - Кольори: дуб кам'яний. - Колекція меблів для ванних кімнат SIENA - це ідеальне поєднання геометрії з вишуканими деталями. Ручка, вбудована в м'яке вирізання фасаду, привертає увагу, створюючи неповторний, унікальний візерунок у цій колекції. Можливість вибору ручок у різних кольорах дозволяє вільно створювати інтер'єр – від мінімалістичного до класичного гламурного. Як...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Oristo |
| Висота | 160см мм |
| Глибина | 17 см мм |
| Матеріал | ДСП |
| Мoдель | Oristo Siena |
| Тип | Підвісні шафи |
| Ширина | 40см мм |
- Ціна: 19 816 ₴


