Підвісна шафа Elita Komoda Łazienkowa 80 Look 100322301

- В наявності
- Код: 130503988
19 238 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Шафа під умивальник Look 80 2S Зелений Мат. Шафа під умивальник Elita Look 80 2S у кольорі лісовий зелений з матовим покриттям, оснащена 2 ящиками з системою soft-close. Надійна, готова до монтажу, без ручок (купуються окремо). Розміри. Ширина (см): 80. Висота (см): 63,5. Глибина (см): 44,9. Технічні дані. Матеріал: Ламінована плита. Покриття: Мат. Колір: Лісовий зелений. Код кольору: NCS S 7010-G10Y. Спосіб монтажу: підвісний. Монтаж: Зібраний. Матеріал фасаду: Ламінована лакована меблева плита. Матеріал корпусу: ламінована меблева плита. Відкрийте...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 44.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elitakolor |
| Висота | 63,5 см мм |
| Матеріал | Меблева плита, ламінована плита, ламінована деревоволокниста плита |
| Мoдель | Look |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 19 238 ₴










