Підвісна шафа Comad Capri 80 82349309

- В наявності
- Код: 106804940
20 091 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сучасна ванна шафа 80 см з 2 ящиками - ідеальне рішення для кожного стильного інтер'єру, що поєднує елегантність з функціональністю, забезпечуючи винятковий простір для зберігання ванних аксесуарів, косметики та рушників - відмінно підходить для оформлення сучасних ванних кімнат. Її мінімалістичний дизайн та ретельне виконання роблять її не лише практичною меблевою одиницею, але й привабливим декоративним елементом. Завдяки використанню високоякісних матеріалів, шафа є не лише естетичною, але й міцною та стійкою до вологи. Додатково, простора...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 57 см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Матеріал | Метал, Меблева плита |
| Мoдель | Capri White |
| Тип | Підвісні шафи |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 20 091 ₴

