Підвісна шафа Elita Komoda Look 80см 2S дуб Franke 167260

- В наявності
- Код: 86038851
21 023 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Komoda Look 80 Cm 2S Dąb Franke (167260). Elita Komoda Look 80 Cm 2S Dąb Franke. це відмінне поєднання. функціональності. та. естетики. , яке підійде для будь-якої ванної кімнати. Завдяки сучасному дизайну та практичним рішенням, ця модель з двома шухлядами є ідеальним доповненням простору для зберігання косметики та аксесуарів. Нижче ми представляємо детальну характеристику продукту та його переваги, які варто врахувати при покупці. Тип і матеріал виготовлення. Вибір відповідного типу і матеріалу шафки має ключове значення для її функціональності та довговічності...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elitakolor |
| Висота | 63 см мм |
| Глибина | 45 см мм |
| Матеріал | Метал, Ламінована ДСП |
| Мoдель | Look |
| Тип | Підвісні шафи |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 21 023 ₴










