Підвісна шафа Elita Split Slim Black Matt з стільницею 80см 168934 43475

- В наявності
- Код: 139350705
21 023 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Split Slim Black Matt Комод з Топом 80 см (168934) 43475. Комод Elita Split Slim Black Matt. це відмінне рішення для людей, які цінують. високу якість виконання. та. продуманий дизайн. Ця модель поєднує в собі функціональність і естетику, що робить її ідеальним елементом оснащення будь-якої ванної кімнати. Завдяки відповідним розмірам і використаним матеріалам, цей комод впливає на організацію простору та комфорт використання. Тип і матеріал виконання. Під час вибору меблів варто звернути увагу на його матеріали, які мають істотний вплив на довговічність та естетику. Комод Elita...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Марка | Elitakolor |
| Матеріал | Метал, Ламінована ДСП |
| Мoдель | Split Slim |
| Тип | Підвісні шафи |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 21 023 ₴







