Підвісна шафа Elita Split Slim Anthracite Matt з стільницею 80см 168933 43474

- В наявності
- Код: 139350702
21 286 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Split Slim Anthracite Matt Комод З Топом 80 См (168933) 43474. Elita Split Slim. це сучасний комод, який чудово поєднує функціональність з естетикою. Це ідеальне рішення для людей, які шукають практичні меблі для ванної кімнати, що допоможуть в організації простору. Завдяки своїй антрацитній матовій поверхні та продуманій конструкції, цей комод не тільки вмістить всі необхідні аксесуари, але й стане елегантним елементом інтер'єру. Дизайн і матеріали. Презентований підвісний комод Elita Split Slim вирізняється сучасним дизайном і...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elitakolor |
| Висота | 40см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Мoдель | Split Slim |
| Тип | Підвісні шафи |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 21 286 ₴




