Підвісна шафа Oristo Geo 80см графіт мат білий глянець Ki01 Zb2S 6

- В наявності
- Код: 166416107
19 579 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Oristo Шафа Ванна Під Умивальник З Столом Geo 80 См Графіт Мат Білий Глянець Ki01 Zb2S 6. Шафки ванні є важливим елементом обладнання кожної ванної кімнати, а модель Oristo Шафа Ванна Під Умивальник З Столом Geo 80 См Графіт Мат Білий Глянець Ki01 Zb2S 6. вирізняється на фоні інших пропозицій. Завдяки поєднанню елегантності та функціональності, є відмінним рішенням для людей, які прагнуть впровадити до своєї ванної кімнати сучасний стиль та зручність використання. При виборі ідеальної шафи ванної важливо врахувати такі аспекти, як тип, матеріал виготовлення,...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Oristo |
| Висота | 64 см мм |
| Глибина | 48 см мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Білий |
| Ширина | 81 см мм |
- Ціна: 19 579 ₴


