Підвісна шафа Oristo Geo 80см білий глянець Ki01 Zb2S 1

- В наявності
- Код: 166416105
19 579 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Oristo Тумба для ванної під умивальник з стільницею Geo 80 см білий глянець Ki01 Zb2S 1. Тумби для ванної грають ключову роль у кожній ванній кімнаті, поєднуючи функціональність з естетикою. Правильно спроектовані меблі для ванної не тільки полегшують організацію простору, але й впливають на загальний вигляд приміщення. Oristo Тумба для ванної під умивальник з стільницею Geo - це ідеальний вибір для тих, хто цінує сучасний дизайн та практичність. Тип і матеріал виготовлення. Oristo Тумба для ванної під умивальник з стільницею Geo - це приклад сучасних меблів, які чудово вписуються в...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Oristo |
| Висота | 64 см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Матеріал | Меблева плита |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Білий |
| Ширина | 81 см мм |
- Ціна: 19 579 ₴




