Крісло з підніжкою Vidaxl чорне тканинне

- В наявності
- Код: 99543910
14 619 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Крісло з підніжкою додасть сучасного вигляду до інтер'єру вашого дому і є ідеальним доповненням до вітальні. Крісло обито тканиною і наповнене піною, завдяки чому є міцним і м'яким для сидіння. Дерев'яна рама забезпечує йому додаткову стабільність. Меблі мають високу спинку типу "ушак" і товсте наповнення, що забезпечує великий комфорт. Підніжка, наповнена бавовною PP, також виконує функцію самостійного сидіння, а її верхню частину можна зняти. Колір: чорний. Матеріал: тканина (100% поліестер), фанера, пластик. Матеріал наповнення: піна, бавовна PP. Розміри крісла: 68 x 78 x 94 см (шир. x гл. x...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 39см мм |
| Глибина | 42,5 см мм |
| Додаткова інформація | Пуф у комплекті |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал | Тканина |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | З тканини |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | З пуфом, вушка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Ширина | 68 см мм |
- Ціна: 14 619 ₴

