Підвісна шафа Elita Split Slim White High Gloss з стільницею 80см 169106 43484

- В наявності
- Код: 139350719
20 734 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Split Slim White High Gloss Комод З Топом 80 См (169106) 43484. Elita Split Slim White High Gloss. це сучасний комод, який поєднує в собі. стиль. і. функціональність. Її елегантний дизайн та практичні рішення роблять його ідеальним вибором для будь-якої ванної кімнати. Завдяки розмірам 80 см, комод чудово вписується в різноманітні інтер'єри, пропонуючи при цьому достатньо місця для зберігання необхідних аксесуарів. Тип і матеріал виготовлення. Elita Split Slim. це підвісна шафа, яка чудово вписується в сучасні інтер'єри. Її корпус та фасад виготовлені...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elitakolor |
| Висота | 40см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Матеріал | Ламінована плита |
| Мoдель | Split Slim |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 20 734 ₴






