Диван vidaXL 3-місний світло-сірий

- В наявності
- Код: 53838961
18 871 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
VidaXL Sofa 3-os. світло-сіра. Sofa. vidaXL. це ключовий елемент облаштування інтер'єру, який поєднує в собі. функціональність. з. естетикою. Становить відмінне місце для відпочинку, зустрічей з родиною та друзями, а також для роботи. Вибір відповідного меблю є надзвичайно важливим, оскільки впливає на. комфорт використання. та загальний декор приміщення. Ключові аспекти, на які варто звернути увагу при виборі ідеального продукту, це. розміри. ,. матеріали. та. стиль. , в якому вона виконана. Дизайн і матеріали. Трьохмісний диван від. vidaXL. в світло-сірому кольорі поєднує в собі. елегантність. і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 см мм |
| Глибина | 82 см мм |
| Додаткова інформація | Вільні подушки |
| Матеріал | Тканина |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | З тканини |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Тримісний |
| Стиль | Лофт |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Акація |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 200см мм |
- Ціна: 18 871 ₴

