Аксесуар для меблів Kaspa Kule Na Listwie Gigi біла мідь 50906205

- В наявності
- Код: 129868168
20 866 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кулі на рейці GIGI 50906205 накладна рейка біла латунь. поєднує в собі унікальний дизайн та універсальний і позачасовий стиль, що створює ряд можливостей застосування у Вашому Домі. Унікальна форма освітлення підкреслить інтер'єр приміщень, а блиск світла створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє зустрічам з друзями та проведенню часу серед близьких. Освітлення з серії GIGI відрізняється функціональністю та практичністю. Стильне поєднання кольорів корпусу: латунь/білий та використаних у корпусі матеріалів: метал/скло зробить його застосовним як...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kaspa |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Аксесуари |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 15см мм |
| Довжина: | 60см мм |
| Ширина | 12 см мм |
- Ціна: 20 866 ₴







