Підлогові колонки Pylon Audio Pearl 25 чорні 1 шт.

- В наявності
- Код: 46793075
19 014 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Pylon Audio Pearl 25. Підлогова колонка. Акустична система Pearl 25 була вписана в музичний клімат титулованих Pearl 20, одночасно пропонуючи більші можливості в аспектах технічної відтворення звуку. Ми використали той самий набір динаміків, який працює в Pearl 20, доповнивши конструкцію додатковим спеціалізованим вуфером. Pearl 25 - це більша потужність, більша динаміка, більша масштабність звуку та відсутність необхідності гасити високочастотний динамік. Ви можете очікувати ще більшої природності та роздільності верхньої частини спектра.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pylon Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувацькі характеристики | |
| Мoдель | Pearl 25 |
| Імпеданс | 4 Ohm |
| Колір | Чорний |
| Вага | 15 kg |
| Ефективність | 89 dB |
| Код виробника | PEARL25 |
| Максимальна потужність | 150 W |
| Частотний діапазон | 35-20000Hz |
| Компоненти | Підлоговий динамік |
| Конструкція | 2-смугова |
- Ціна: 19 014 ₴



