Обертове крісло Unique Vip червоне

- В наявності
- Код: 90116800
19 146 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ергономічне крісло VIP Unique Червоне сітчасте. Unique. Повністю ергономічне крісло VIP є ідеальним рішенням для людей, які очікують від крісла як ергономіки, так і зручності в повсякденному використанні. Регульоване сидіння, виготовлене з дихаючої мембранної тканини (стійкість до зношування 50 000 циклів), забезпечить відповідний комфорт. Виготовлена з сітки спинка та підголівник також підлягають регулюванню (кут та висота). Додатково варто згадати про регульовану глибину спинки для попереку. Регулюються також підлокітники як щодо їх...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unique |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 123 см мм |
| Висота сидіння | 42см см |
| Глибина | 50см мм |
| Додаткова інформація | Колеса |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Матеріал | Тканина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | З тканини |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Поворотний |
| Колір корпусу | Чорний, Метал |
| Цвет обивки | Чорний, Червоний |
| Ширина | 54см мм |
| Ширина сидіння | 50см см |
- Ціна: 19 146 ₴


