Підвісна шафа Comad Bella Cashmere 80см касемірова CDSETBCBCASHMERE100CMR

- В наявності
- Код: 179521868
21 088 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Пам'ятайте, що цей комплект меблів для ванної кімнати 100 см з стільницею - це ідеальне поєднання стилю та функціональності, яке змінить ваш інтер'єр, вносячи сучасний та елегантний акцент до кожної ванної кімнати. Завдяки ретельному виконанню та використанню високоякісних матеріалів, цей комплект забезпечує довговічність та легкість у підтримці чистоти, що робить його відмінним вибором для тих, хто шукає естетичні та практичні рішення. Розмір 100 см робить меблі ідеальними для різних оформлень, а функціональна стільниця пропонує додатковий простір для зберігання косметики та...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 59,5cm мм |
| Глибина | 46cm мм |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Мoдель | Bella Cashmere |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 100cm мм |
- Ціна: 21 088 ₴






