Комп'ютерні навушники HyperX Cloud Alpha 2 Wireless чорні AJ5C7AA

- В наявності
- Код: 187810208
12 427 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
HyperX Cloud Alpha 2 Wireless. 250 годин, які залишають конкурентів позаду. До 250 годин[2] роботи на одному заряді акумулятора. Насолоджуйся навіть 250 годинами. 1. в режимі. 2,4 GHz. або 125 годинами. 2. з одночасним підключенням, що забезпечує енергію на марафони сесій без жодних перешкод. 2 рази довший час роботи батареї. ніж у конкурентних ігрових навушниках. 4. Багатошарові, двокамерні перетворювачі 53 мм з об'ємним звуком HyperX NGENUITY. 3. Відчуй найвищу якість звуку hi-fi завдяки. багатошаровій композитній конструкції HyperX. і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HyperX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 345g |
| Діаметр динаміка | 53 mm мм |
| Дистрибуція | HyperX |
| Довжина дроту | 1,5m |
| Додаткові функції | Регулювання гучності, відповідь на дзвінки, Мікрофон, Кнопки керування, Поворотні чашки, Знімний мікрофон, Dual Connect |
| Імпеданс | 64 Ohm |
| Конструкція | Закриті накладні |
| Мoдель | Cloud Alpha 2 Wireless |
| Роз'єм | Jack 3,5mm, USB, USB-C |
| Зв'язок | Бездротова |
| Тип | Навушники з мікрофоном |
| Частотний діапазон | 20-20000 Hz |
| Чутливість мікрофона | -40 dB |
- Ціна: 12 427 ₴










