Підвісна шафа Laufen Lani 1 двері ліві 435x340x530 мм дуб H4035011122671 22666

- В наявності
- Код: 131151987
23 595 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Laufen Lani. Тумба під умивальник 1 дверцята ліва 435X340X530 Дуб H4035011122671 22666. Ванні кімнати відіграють важливу роль в оформленні, поєднуючи естетику з функціональністю. Модель Laufen Lani - це відмінний вибір для тих, хто хоче облаштувати свій інтер'єр елегантними та практичними меблями. Завдяки своїй композиції та продуманій конструкції, ця тумба під умивальник не лише забезпечує ефективне зберігання, але й вносить у приміщення тепло і стиль. Розгляньмо ближче її характеристики, які роблять її унікальним елементом оснащення. Розміри та матеріали...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 51,5см мм |
| Глибина | 33,9см мм |
| Марка | Laufen |
| Мoдель | Lani |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 43,7 см мм |
- Ціна: 23 595 ₴

