Підвісна шафа Elita Lofty Black Matt 70см 168303 28960

- В наявності
- Код: 108733240
20 157 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Шафа під умивальник 70 Lofty Black Matt (168303) 28960. Шафа під умивальник. Elita Шафа під умивальник 70 Lofty Black Matt (168303) 28960. це відмінне рішення для кожної ванної кімнати. Виконує ключову роль в організації простору та зберіганні необхідних аксесуарів. Добре підібраний меблевий виріб не тільки підвищує функціональність інтер'єру, але й впливає на його естетику. Обираючи відповідну шафу, варто звернути увагу на кілька важливих характеристик, таких як тип та матеріал виготовлення, розміри, спосіб монтажу та система відкривання. Завдяки цим відомостям можна знайти модель, яка...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elitakolor |
| Висота | 70см мм |
| Глибина | 50см мм |
| Матеріал | Метал, Ламінована ДСП |
| Мoдель | Lofty |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 72 см мм |
- Ціна: 20 157 ₴










