Вбудована мікрохвильова піч Beko BMGB25353KSB

- В наявності
- Код: 186406529
16 666 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
BMGB25353KSB: Вбудована мікрохвильова піч. (900 Вт, 25 л). Гриль. Хрустка скоринка ваших улюблених страв. Якщо ви все ще не вірите, що мікрохвильові печі можуть робити більше, ніж просто розігрівати залишки, скористайтеся функцією гриля. Функція гриля дозволяє приготувати смачну, хрустку рибу, улюблені страви, курку та овочі. Тепер ви можете насолоджуватися свіжим смаком грильованих страв прямо з мікрохвильової печі. Розморожування. Кінець підготовці розморожених страв. Програму розморожування можна налаштувати на відповідну вагу або час, що гарантує ідеальне і тільки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке підігрівання | Немає |
| Висота | 38,8 см мм |
| Глибина | від 38.1 до 45 см мм |
| Кількість рівнів потужності | 5 щаблів |
| Марка | Beko |
| Мoдель | BMGB 25353KSB |
| Потужність гриля | 1000W Вт |
| Потужність мікрохвилі [W] | 900 |
| Об'єм | 25 л мл |
| Відчиняння дверцят | Наліво |
| Розморожування | Да |
| Функції | Розморожування, Гриль |
| Колір | Чорний |
| Ширина вбудовування | 59,5 см см |
- Ціна: 16 666 ₴




