Духовка Whirlpool OMR58HU1B

- В наявності
- Код: 151466844
16 653 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Духовка WHIRLPOOL OMR58HU1B. Whirlpool. Час відправки (в годинах): 24. Тип управління: Обертовий. Колір продукту: Чорний. Тип дисплея: LED. Відкриття дверцят духовки: Опускаючі. Кількість решіток: 1. Довжина шнура: 1 м. Колір ручки: Чорний. Позиція панелі управління: Передня. Вбудований дисплей: Так. Сховані ручки: Так. Розміщення пристрою: Вбудоване. Колір ручок: Чорний. Клас енергетичної ефективності: A+. Споживання енергії (примусова конвекція): 0,69 кВт·год. Шкала енергетичної ефективності: A +++ до D. Споживання енергії (стандарт): 0,89 кВт·год. Ширина продукту: 595 мм. Вага...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Годинник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування духовки | Да |
| Внутрішнє покриття духовки | Емаль |
| Висота | 59,5 см мм |
| Глибина | 55,1 см мм |
| Використовувані технології | Cook3, 6-й почуттям |
| Код сертифікації | 1473463 |
| Кількість функцій духовки | 12 |
| Марка | Whirlpool |
| Мoдель | OMR58HU1B |
| Потужність | 2900 W |
| Напрямні | Телескопічні |
| Об'єм | 71 л мл |
| Очищення | Гідроліз |
| Термощуп | Немає |
| Тип | Електрична |
| Керування | Кнопки |
| Фронт | Сучасний |
| Функції | Конвекція, Випічка XXL |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 59,5 см мм |
| Шпилька | Немає |
| Енергетичний клас | A+ |
- Ціна: 16 653 ₴










