Підвісна шафа Roca Claudia 80см під умивальник чорний мат A857795532

- В наявності
- Код: 169870660
20 091 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
розмір: 800x456x635 мм. змонтована шафа з 2 ящиками. ящики з направляючими soft-close і повним висуванням. комплект для монтажу та інструкція монтажу. для комплектування з умивальником. колір: чорний мат
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 63,5 см мм |
| Глибина | 45,6 см мм |
| Мoдель | Claudia |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 20 091 ₴

