Підвісна шафа Oltens Vernal 60002400

- В наявності
- Код: 84058339
23 608 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Oltens Vernal Шафа 60002400. Шафа. Oltens Vernal. це ідеальне рішення для тих, хто шукає. функціональність. та. естетику. у своїй ванній кімнаті. Завдяки сучасному дизайну, цей меблевий виріб не тільки виконує роль практичного місця для зберігання, але й є стильним декоративним елементом. Виготовлена з високоякісних матеріалів, ця шафа безумовно задовольнить потреби навіть найвимогливіших користувачів. Матеріал і виконання. Однією з ключових переваг цієї моделі є її тип і матеріал виготовлення. Шафи під умивальники - це ідеальне рішення для невеликих ванних кімнат,...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 47 см мм |
| Глибина | 45,6 см мм |
| Матеріал | Меблева плита |
| Мoдель | Vernal |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 100см мм |
- Ціна: 23 608 ₴



