Навісна шафа Excellent Tuto 2.0 80см 2 шухляди MLEX2172K8002SJBKBK

- В наявності
- Код: 186240795
41 730 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Чудовий Tuto 2.0 навісний шкаф фронт високий гладкий чорний мат стільниця світло-сірий Код шафи: MLEX.2172.K.80.02SJ.BKBK Колір шафи: чорний мат Дві гладкі високі шухляди Стільниця: світло-сірий (компактна плита) Навісний Направляючі з тихим закриттям Виріз для сифона у верхній шухляді Гарантія виробника Розмір шафи: Ширина: 80 см Висота: 50 см Глибина: 46,5 см Tuto 2.0 - це функціональний і стильний тумба під умивальник, оснащена двома просторими шухлядами, які забезпечують зручне зберігання косметики, аксесуарів та інших предметів щоденного вжитку. Дві ємні шухляди з чорними...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 51,2 см мм |
| Глибина | 46,5 см мм |
| Марка | Excellent |
| Матеріал | Меблева плита |
| Мoдель | Tuto |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 41 730 ₴

