Набір меблів для бару vidaXL 5 частин тканина чорний 37994

- Немає в наявності
- Код: 100426702
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Наш набір барних меблів з сучасним дизайном і стилем ідеально підходить для будь-якого сучасного дому, саду, бару, пабу або ресторану. Його проста і сучасна форма доповнить будь-який інтер'єр. Стільниця столика виготовлена з легкої в очищенні плити MDF. Пофарбована порошковим способом сталевий каркас надає йому стабільність і міцність. Барні стільці мають ергономічні сидіння з інтегрованими спинками сучасної, округлої форми. Більше того, меблі прості в монтажі. Наш набір меблів ідеальний для насолоди вином у барі, їжі біля прилавка або як додаткове місце...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 71 см см |
| Глибина сидіння | 32,5 см см |
| Матеріал | Сталь, метал, тканина |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Сучасний |
| Колір корпусу столу | Чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Колір стільниці | Чорний |
| Ширина сидіння | 38,5 см см |
- Ціна: 9 999 ₴










