Чоловічий годинник Atlantic Seacrest 50354.41.61

- В наявності
- Код: 29348905
22 374 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Atlantic Seacrest 50354.41.61. Модель годинника. Atlantic Seacrest 50354.41.61. це поєднання. класичної елегантності. з сучасними технологічними рішеннями. Це відмінний вибір для тих, хто шукає стильний аксесуар, який одночасно виконує функцію практичного інструмента для вимірювання часу. Пропонуючи ряд цікавих функцій, цей годинник має потенціал стати незамінним елементом щоденного гардеробу. Види годинників. Обираючи ідеальний годинник, варто звернути увагу на різні типи, доступні на ринку. Годинники можна поділити на кілька основних категорій, які відрізняються як...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 50 м м |
| Висота корпусу | 42 мм мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Дистрибуція | Немає |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Застежка | На пряжку |
| Марка | Atlantic |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Натуральна шкіра |
| Механізм | Кварцовий |
| Мoдель | 50354.41.61 |
| Стиль | Класичні |
| Країна виробника | Швейцарія |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Сапфірове |
| Візерунок | Без візерунка |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Хронограф, Дата, Водонепроникний |
| Колір | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина | 22 мм мм |
| Ширина корпусу | 40 мм мм |
| Ширина кріплення | 22 мм мм |
- Ціна: 22 374 ₴



