Стільниця під умивальник Elita Meble мармурова 100x46x1,5см біла 168193

- В наявності
- Код: 104597097
20 406 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Столешница Мрамор 100/46/1,5 Білий Мат. Столешниця для ванної Elita Мрамор Білий Мат - це гармонія натуральних матеріалів і стійкості. Виконана на 97% з переробленого мармуру, матова фарба, ідеально підходить для накладних умивальників. Розміри. Ширина (см): 100,6. Висота (см): 1,5. Глибина (см): 46. Технічні дані. extragrupa: true. Матеріал: мармур. Обробка: Мат. Колір: Білий Мат. Код кольору: NCS S 0500-N. Відтворює вишуканість натуральних матеріалів,. Elita Столешница Мрамор 100/46/1,5 Білий Мат., переносить розкіш автентичного мармуру до сучасних ванних кімнат...
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Мармур |
| Колір | Білий |
| Тип | Стільниця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 46 см мм |
| Довжина: | 40см мм |
| Марка | Elitakolor |
| Мoдель | ElitStone |
| Стан | Нове |
| Ширина | 100см мм |
- Ціна: 20 406 ₴




